StoryNote logo

Bakit ang apple (at ibang prutas) ay binebenta per piece at hindi per kilo?

by /u/mandalorianxj in /r/AskPH

Upvotes: 1

Favorite this post:
Mark as read:
Your rating:
Add this post to a custom list

StoryNote©

Reddit is a registered trademark of Reddit, Inc. Use of this trademark on our website does not imply any affiliation with or endorsement by Reddit, Inc.